Loreal Mythic Oil Shimmering Oil

NAJWYŻSZA NOTA ZA: OPAKOWANIE, ZAPACH I EFEKT ROZŚWIETLONYCH WŁOSÓW

NAJBARDZIEJ ROZCZAROWUJE: SZEREG SILIKONÓW, ALKOHOL ORAZ FAKT, ŻE OLEJEK PRZECIĄŻA WŁOSY

CZY MA COŚ, CZEGO NIE SPOTKASZ W INNYCH PRODUKTACH? POŁYSKUJĄCE, ZŁOTE DROBINKI UPIĘKSZAJĄCE CIAŁO I WŁOSY

OPIS, ZALETY, WADY

Loreal Mythic Oil Mythic Oil Shimmering Oil to 100 ml olejku do włosów zamknięte w eleganckim, szklanym flakonie stylizowanym na wzór orientalny. Olejek należy do serii produktów Mythic Oil, w której skład wchodzą olejki do włosów o różnym przeznaczeniu i składzie (niestety wszystkie zawierają podrażniające skórę alkohole i silikony), odżywki i szampony. Loreal Mythic Oil Mythic Oil Shimmering Oil jest wyjątkowy. Służy do upiększenia i rozświetlenia nie tylko włosów, ale również ciała. Udaje mu się to dzięki maleńkim, złotym drobinkom, które rozpylając się podczas aplikacji, osadzają na włosach i ciele.

Loreal Mythic Oil Mythic Oil Shimmering Oil jest łatwy w aplikacji, ponieważ wyposażono go w atomizer. Drobinki złota osadzające się na włosach, mienią się delikatnie, wydobywając złote refleksy na całej fryzurze. Lśnią subtelnie i zapewniają egzotyczny, zachwycający look.

Mimo iż Loreal Mythic Oil Mythic Oil Shimmering Oil ma właściwości upiększające, nie poskąpiono w nim naturalnych olejków, które odżywiają i dbają o włosy.

  • Olejek sezamowy – to olejek przeznaczony do włosów o średniej porowatości. W jego składzie znajdziemy około 50% kwasu oleinowego z grupy omega-9. Nabłyszcza włosy i zwiększa ich gładkość, a jednocześnie zabezpiecza kosmyki przed niszczącym działaniem promieni UV.
  • Olejek migdałowy – to delikatny olejek, który używany jest nawet do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Ochrania włosy, ma działanie antyseptyczne i wzmacnia blask kosmyków. Znacznie ułatwia stylizację fryzury i skraca czas suszenia włosów. Zawiera około 68% kwasu tłuszczowego z grupy omega-9. Olejek migdałowy jest idealny do włosów o średniej porowatości.
  • Olejek z magnolii – zadba o odpowiedni poziom nawilżenia włosów, usprawniając gospodarkę wodno–lipidową w komórkach. W olejku z magnolii przeważają nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT (głównie kwas oleinowy), co decyduje, że olejek jest idealny do włosów o średniej porowatości.

Dobry dobór olejków, przeznaczonych wyłącznie do średnioporowatych włosów to duży plus dla Loreal Mythic Oil Mythic Oil Shimmering Oil. Szkoda, że produkt jest jedynie upiększającą mgiełką działającą przede wszystkim na powierzchni włosów. Silikony nie pozwalają cząstkom olejku całkowicie wniknąć do wnętrza kosmyków, a alkohol benzylowy po dłuższym stosowaniu może powodować podrażnienia lub uczulać. Do plusów Loreal Mythic Oil Mythic Oil Shimmering Oil należy również jego wszechstronność – olejek może być używany do pielęgnacji zarówno ciała, jak i włosów.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Olejek najlepiej stosować na wysuszone włosy, jako ostatni etap stylizacji. Wystarczy rozpylić go na fryzurę, aby nadać jej blasku i zapewnić włosom olśniewający wygląd. Loreal Mythic Oil Mythic Oil Shimmering Oil można też aplikować na ciało, aby rozświetlić dekolt lub ramiona połyskującymi drobinkami złota, które pięknie mienią się w świetle słońca.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE

Loreal Mythic Oil Mythic Oil Shimmering Oil dobrze kondycjonuje włosy, zapewniając im blask spotęgowany mnóstwem maleńkich, złotych drobinek. Naturalne olejki zawarte w produkcie zadbają o to, by włosy zyskały witalność i blask. Olejek zadba również o skórę na całym ciele.