OLEJEK DO WŁOSÓW NANOIL

NAJWYŻSZA NOTA ZA: IDEALNIE DOBRANE DO POROWATOŚCI WŁOSÓW NATURALNE OLEJKI, KTÓRE GWARANTUJĄ 100% SKUTECZNOŚĆ; BRAK PARABENÓW

NAJNIŻSZA NOTA ZA: –

CZY MA COŚ, CZEGO NIE SPOTKASZ W INNYCH PRODUKTACH? TAK. INNOWACYJNY KOMPLEKS KERASTIM I BAICAPIL

OPIS, ZALETY, WADY

Nanoil olejek do włosów

Olejek do włosów Nanoil to pięknie wydany produkt, który jest dopracowany pod każdym względem. Ładna butelka to dopiero początek zachwytów: najważniejsze jest bowiem to, co Nanoil skrywa w swoim wnętrzu. Jest on naturalny, pozbawiony parabenów i substancji komedogennych, za to obfituje w naturalne olejki cenione od wieków za swoje właściwości regenerujące włosy.

Ważna cechą Nanoil jest to, że jest najlepiej przystosowanym do rodzaju i porowatości włosów produktem. Z tego względu występuje w trzech wersjach: każda z nich odpowiada innej kondycji włosów i współgra z innymi potrzebami skóry głowy i pasemek. Trzy olejki Nanoil zawierają szereg substancji pielęgnujących włosy, m.in. jedwab, keratynę i lanolinę, oraz unikatowe i innowacyjne kompleksy wzmacniające cebulki włosów, regenerujące, naprawiające i przyczyniające się do szybszego wzrostu kosmyków. Kerastim i baicapil – bo o nich mowa – to oparte na naturalnych składnikach substancje, które nie tylko przyczyniają się do wzrostu nowych, młodych włosów, ale pobudzają do pracy nawet uśpione cebulki w skórze głowy i zagęszczają całą fryzurę, sprawiając, że włosy zyskują niebywałą objętość.

Każda wersja Nanoil zawiera ponadto bilans idealnie zsynchronizowanych olejków, które dostosowują się do określonej porowatości włosów.

Współgrają one z konkretnym (jednym z trzech) rodzajem włosów i dostarczają kosmykom dokładnie takich substancji, jakie są im potrzebne, by zdrowo rosnąć i pięknie wyglądać. To sprawia, że olejek Nanoil to produkt najlepiej dostosowany do potrzeb włosów, zapewniający im harmonijną pielęgnację, regenerację i ochronę.

Olejek do włosów Nanoil jest wydajny: 100 ml produktu wystarczy na długi czas, a jego konsystencja ułatwia aplikację: Nanoil nie ścieka z włosów, nie jest też zbyt gęsty, więc łatwo pokryć nim włosy na całej długości.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Nanoil to produkt, który może być używany na wiele sposobów. W zależności od tego ile czasu możemy przeznaczyć na olejowanie włosów oraz jaki efekt chcemy uzyskać, możemy używać Nanoil jako:

  • całonocną kurację dogłębnie regenerującą włosy i skórę głowy
  • maskę do włosów (aplikując go na mokre lub suche włosy)
  • dodatek do balsamu
  • odżywkę bez spłukiwania
  • lotion dyscyplinujący włosy
  • emulsję nabłyszczającą
  • serum na zniszczone końce włosów
  • olejek termoochronny

Olejek do włosów Nanoil można nakładać na suche lub wilgotne włosy, przed myciem pasemek lub zaraz po, oraz wielokrotnie w ciągu dnia – zawsze wtedy, gdy chcemy wzmocnić blask włosów i poprawić ich wygląd.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE

Działanie każdej z trzech wersji Nanoil opiera się na witaminach, minerałach, kwasach tłuszczowych oraz fitosterolach zawartych w olejkach do włosów. Te naturalne substancje są w stanie najlepiej zregenerować kosmyki, ponieważ precyzyjnie dostosują się do ich struktury. Sekret polega na odpowiednim doborze i zbilansowaniu olejków. Nanoil jest produktem najlepiej przystosowanym do porowatości włosów, z tego względu każdy z trzech rodzajów zawiera najlepszy dla konkretnego typu włosów bilans olejków.

Każda wersja Nanoil dba o włosy i skórę głowy, usprawnia procesy zachodzące na powierzchni, wzmacnia, regeneruje kosmyki, przyczynia się do szybszego ich wzrostu, potęguje blask i sprawia, że stają się piękne jak nigdy dotąd. Wyjątkowo zniszczone włosy mają naprawione ubytki na powierzchni, zaś te przeciążone i pozbawione objętości zyskują lekkość, miękkość i blask, a to wszystko za sprawą naturalnych, wolnych od parabenów, SLS i SLES substancji.

Strona produktu: www.nanoil.pl