Yves Rocher Olejek odbudowujący do włosów

NAJWYŻSZA NOTA ZA: BRAK PARABENÓW, SILIKONÓW I SZTUCZNYCH BARWNIKÓW

NAJBARDZIEJ ROZCZAROWUJE: ŁADNA, LECZ NIEDOPRACOWANA I NIEPRAKTYCZNA BUTELKA ORAZ KOMEDOGENNY ESTER TŁUSZCZU Z ALKOHOLEM ETYLOHEKSYLOWYM

CZY MA COŚ, CZEGO NIE SPOTKASZ W INNYCH PRODUKTACH? TAK. FORMUŁĘ ZAWIERAJĄCĄ 99% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO

OPIS, ZALETY, WADY

Yves Rocher Olejek odbudowujący do włosów to produkt, który ma pojemność 150 ml. Zamknięty jest w plastikowej, ciemnej butelce opatrzonej korkiem. Duża pojemność pozwoli długo cieszyć się produktem. Olejek do włosów Yves Rocher ujmuje troską o środowisko (flakon wykonany niemal całkowicie z produktów nadających się do recyklingu) oraz przyjaznym dla włosów i skóry głowy składem (brak sztucznych, silnie działających, drażniących substancji).

Wnętrze produktu Yves Rocher skrywa wiele naturalnych olejków:

  • Olejek słonecznikowy – idealny do zniszczonych włosów o wysokiej porowatości. Zmiękcza, wzmacnia włosy i opóźnia procesy starzenia dzięki witaminie E i karotenowi.
  • Olejek rzepakowy – to bogactwo witaminy A, E, K oraz kwasów tłuszczowych z grupy omega-3 i omega-6 idealnych do zniszczonych, wysokoporowatych włosów.
  • Olejek rycynowy – bardzo dobrze nabłyszcza i kondycjonuje włosy. Jest idealny dla włosów o niskiej porowatości.
  • Olejek jojoba – zmiękcza włosy i sprawia, ze stają się lśniące i jedwabiste. Olejek idealny do włosów o średniej porowatości. Dba o skórę głowy, regulując procesy zachodzące na jej powierzchni.
  • Olej z pestek ogórecznika lekarskiego – zwalczy łamliwość włosów i powstrzyma ich wypadanie.
  • Olejek babassu – uelastycznia włosy, chroni je przed zniszczeniami i wysoką temperaturą. Idealny do włosów o niskiej porowatości.
  • Olejek makadamia – zapobiega starzeniu się włosów. Sprawnie i szybko wchłania się do wnętrza, nie przeciążając kosmyków. Przeznaczony do włosów o średniej porowatości.

Dobór naturalnych olejków nieco zaskakuje: odnajdujemy to substancje przeznaczone do włosów o każdym rodzaju porowatości. To wszystko sprawia, że olejek Yves Rocher może nie odnaleźć się na wszystkich włosach: będzie przeciążał włosy niskoporowate i może napuszyć kosmyki o wysokiej porowatości.

Yves Rocher Olejek odbudowujący do włosów zawiera w 99% składniki pochodzenia naturalnego.

Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach, który przypadnie do gustu każdej kobiecie. Yves Rocher Olejek odbudowujący do włosów sprawdzi się świetnie jako regenerująca maseczka do włosów, która szybko i sprawnie poprawi stan włosów. Do wad olejku należy zaliczyć zbyt chaotyczny dobór składników. Naturalne olejki przeznaczone do włosów o różnej porowatości zakłócają nawzajem swoje działanie, dlatego nie zaleca się trzymać olejku na włosach dłużej niż 10 minut.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Olejek należy nakładać przed myciem włosów. Wystarczy nałożyć go na włosy, potrzymać około 10 min, po czym zmyć olej z włosów. Aby wzmocnić działanie Yves Rocher Olejku odbudowującego do włosów, można nałożyć na głowę wilgotny ręcznik. Dzięki temu włosy będą szybciej i łatwiej absorbowały olejek.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE

Yves Rocher Olejek odbudowujący do włosów ma za zadanie poprawić kondycję suchych i zniszczonych włosów. Efekt gładkich włosów, jedwabistych w dotyku i pełnych blasku widoczny jest już po pierwszym użyciu. Olejek będzie świetną alternatywą dla tradycyjnych masek. Sprawdzi się przed wielkim wyjściem, ponieważ dobrze kondycjonuje kosmyki.