Ogx Nawilżający Olejek Wygładzający Do Włosów Kukui Oil

NAJWYŻSZA NOTA ZA: DOBRZE PRZEMYŚLANE OPAKOWANIE (ATOMIZER UŁATWIAJĄCY APLIKACJĘ)

NAJBARDZIEJ ROZCZAROWUJE: ZNIKOMA ILOŚĆ OLEJÓW, DUŻA ILOŚĆ SILIKONÓW I BARWNIKI

CZY MA COŚ, CZEGO NIE SPOTKASZ W INNYCH PRODUKTACH? TAK. UNIKATOWY OLEJEK KUKUI

OPIS, ZALETY, WADY

To wyposażony w atomizer, delikatny preparat, który ma na celu natychmiast zdyscyplinować niesforne, puszące się włosy i poprawić wygląd oraz stan loków. Ogx Nawilżający Olejek Wygładzający Do Włosów Kukui Oil ma pojemność 118 ml i jest bardzo wydajny.

Atomizer działa sprawnie, delikatnie rozpylając kosmetyk.

Ogx Nawilżający Olejek Wygładzający Do Włosów Kukui Oil ma w składzie tylko jeden olejek, ale bardzo unikatowy i egzotyczny. Olej kukui tłoczony jest z nasion tungowca molukańskiego, występującego głównie w Polinezji. Zawiera on dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) z grupy omega-3 i omega-6. Jest idealny dla zniszczonych włosów o wysokiej porowatości. Szybko wchłania się we włosy i nie pozostawia na nich tłustej warstwy. Wygładza i zmiękcza nawet silnie przesuszone kosmyki, jednocześnie chroniąc włosy przed nadmierną utratą wody. Dba o gospodarkę wodno–lipidową stabilizując poziom nawilżenia włosów. Olejek kukui chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i nie pozwala toksynom wnikać do wnętrza włosów. Komplet witamin (E, C, A) sprawia, że olejek kukui pomaga zachować młodość włosów oraz zadba o to, by przestały nadmiernie wypadać.

Ogx Nawilżający Olejek Wygładzający Do Włosów Kukui Oil ma (niestety) w składzie sztuczne barwniki i emolienty, które nie powinny być nakładane na skórę głowy. Jeden z nich (Cyclotetrasiloxane Octamethyl) nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży.

OLEJEK DO WŁOSÓW — SPOSÓB UŻYCIA

Ogx Nawilżający Olejek Wygładzający Do Włosów Kukui Oil należy nakładać na suche lub wilgotne włosy zaraz po umyciu oraz zawsze wtedy, kiedy czujesz, że włosy potrzebują nawilżenia i ochrony, lub stały się niesforne i zbyt mocno się puszą.

OLEJEK DO WŁOSÓW — DZIAŁANIE

Ogx Nawilżający Olejek Wygładzający Do Włosów Kukui Oil bardzo dobrze działa na zniszczone włosy o wysokiej porowatości. Jest idealny do pielęgnacji loków – poskramia puszenie się i nadaje włosom blasku oraz witalności. Dobrze zabezpieczy kosmyki przed wysokimi temperaturami i innymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Ogx Nawilżający olejek wygładzający do włosów Kukui Oil ułatwi też rozczesywanie splątanych pasemek po kąpieli.